REAL ESTATE in KAUNAS - NT PASLAUGOS KAUNE

Brokeris Kęstutis +370 (650) 26649
VISOS NEKILNOJAMO TURTO PASLAUGOS

Brokerio Paslaugos

Brokerio paslaugos taikomos perkant, parduodant ar valdant nekilnojamąjį turtą. Nekilnojamo turto brokeris yra tarpininkas, su kurio pagalba įvykdomi nekilnojamo turto sandoriai. Lengviau surandami pirkėjai, nuomininkai. Nekilnojamo turto brokeris išmano nekilnojamo turto rinką. Dirbant šioje srityje, neužtenka vien domėtis  žiniasklaida, kur  gali būti sukuriama iliuzija apie karštą rinką arba artėjančią krizę. Kasdienis nekilnojamo turto brokerio darbas, jam leidžia objektyviau matyti situaciją iš vidaus. Kasdienis darbas rinkoje yra žinių pagrindas.

Nekilnojamo Turto Reklama, pristatymas.

Norint parduoti nekilnojamąjį turtą, neužtenka vien patalpinti skelbimo ir laukti pirkėjo. Tai yra procesas, kuris prasideda nuo rinkos analizės, baigiasi notarinio sandorio tvirtinimu. Brokeriai turi savo darbo įrankius, kurie leidžia greičiau parduoti ar išnuomoti bustą. Dažniausiai brokeriai naudojasi keliais nekilnojamo turto, bei skelbimų portalais. Turi vidinius pirkėjų ratus, bendradarbiauja su kolegomis dirbančiais šioje srityje.

Nekilnojamo Turto Brokeris Taupo Jūsų Laiką Ir Pinigus

Ne paslaptis, kad pagrindinis veiksnys, dėl kurio pardavėjai naudojasi brokerio paslaugomis yra tai, kad jie taupo savo laiką ir pinigus. Ne visi turi galimybę atsakinėti į pirkėjų skambučius, tartis su klientais dėl susitikimo ir apžiūros,  Be to, ruošiantis pardavimui, būna reikalinga ne tik fotografo, video operatoriaus pagalba, tačiau ir namų tvarkytojo, visus kontaktus turės brokeris. Kaip yra taupomi pinigai? Ne kiekvienas žmogus gali pakęsti skambučius vėlai vakare ar savaitgaliais, klausytis  pirkėjų kurie  šiandien nusprendė pirkti butą . Galiausiai, laikas kurį skirtumėte pardavimo proceso valdymui, jūs skiriate savo darbui, šeimai bei poilsiui. Jums tik reikės atvykti ir įvertinti pirkeją, pasirašyti reikiamus pardavimui ar nuomai dokumentus...ir užbaigt sandori.

„Brokerio paslaugos ne visiems aiškiai suprantamas dalykas. Žmonės kurie linkę naudotis nekilnojamo turto „brokerio paslaugos“ įvertina tai, kad kiekviena specialybė ar paslauga turi būti teikiama profesionalo, žmogaus kuris išmano šią sritį. Nekilnojamo turo brokeris ne tik gali parduoti jūsų turtą greičiau ir už didesnę kainą, tačiau ir sutaupyti jums begale laiko ir pinigų, kuriuos prarastumėte jei į visą procesą žengtumėte patys.“

         

Pradėkite kurti  gyvenimo istoriją jau dabar!!

kestutis@brokeriskaune.eu


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas